Banner Exchange
Home
Prezentare-F.F.R.
Manifestari
Media-presa
Info-utile
E-mail
 

COMITETUL DIRECTOR
- PRESEDINTE
- VICEPRESEDINTE ORGANIZATORIC
- VICEPRESEDINTE FINANCIAR
- VICEPRESEDINTE EXPOZITII
- VICEPRESEDINTE IMAGINE + PRESA
- SECRETAR GENERAL
- MEMBRU













- CENZOR
Leonard PASCANU
Ioan CATANA
Marian JIANU
Alexandru BARTOC
Serban DRAGUSANU
Sergiu GABUREAC
Coriolan CHIRICHES
Ioan CONSTANTINESCU
Dumitru F. DUMITRU
Vasile FLORKIEVITZ
Victor IORDACHE
Vasile MARIAN
Calin MARINESCU
Adrian MIUTU
Gabriel NICOLAE
Viorel NICOLAU
Cezar VASILESCU
Arsenie ADADEAN
Marian DUTA
Gheorghe MOSANU

COLECTIVE DE LUCRU PE COMPARTIMENTE
- ORGANIZATORIC



- EXPOZITII



- FINANCIAR
- COMISII, TINERET
- IMAGINE
Ioan CATANA
Dumitru F. DUMITRU
Vasile FLORKIEVITZ
Viorel NICOLAU
Alexandru BARTOC
Victor IORDACHE
Ioan CONSTANTINESCU
Gabriel NICOLAE
Marian JIANU
Cezar VASILESCU
Serban DRAGUSANU
Sergiu GABUREAC

PRESEDINTII COMISIILOR FILATELICE SPECIALIZATE
- MAXIMAFILIE
- FILATELIE TEMATICA
- FILATELIE TRADITIONALA
- ISTORIE POSTALA
- AEROFILATELIE
- ASTROFILATELIE
- INTREGURI POSTALE
- OPEN
- CARTOFILIE
- TIMBRE FISCALE
- LITERATURA
- TINERET
Ioan DANILIUC

Emanoil SAVOIU
Calin MARINESCU
Alexandru BARTOC
Stefan NICOLAU
Adrian MIUTU
Teodor MELNIC
Serban DRAGUSANU
Mihai COJOCARU
Marian JIANU
Cezar VASILESCU
CERCUL DE STUDII SI CERCETARI FILATELICE



CORPUL DE EXPERTI

Leonard PASCANU
COMISIA DE ARBITRAJ
Valentin BEREZOVSCHI (Craiova)
Nicolae BOTEZATU (Barlad)
Constantin BRANDUSE (Resita)
Gheorghe COTOLAN (Bucuresti)
Constantin DOBRE (Bucuresti)
Ionel GRIGORESCU (Calarasi)
Nicolae PASAN (Vrancea)
Cornel HAMAT (Timisoara)
Ion MARIN (Caracal)
Nicolae SALADE (Sibiu)
Mihai SEMENOV (Bacau)
Doru TALOS (Cluj)
Gheorghe CSERNI (Arad)

MEMBRII DE JURIU TREAPTA I (expozitii nationale)

1. George Arghir
2. Alexandru Bartoc
3. Valentin Berezovschi
4. Gheorghe Cserni
5. Ioan Daniliuc
6. Vasile Doros
7. Mircea Dragoteanu
8. Dan Dumitrescu
9. Constantin Dumitru
10. Vasile Florkievitz
11. Mircea Gheorghe
12. Ioan Grumus
13. Gheorghe Holitscka
14. Petru Istrate
15. Tiron Martin
16. Constantin Milu
17. Adrian Miutu
18. Virgil Moroianu
19. Stefan Nicolau
20. Leonard Pascanu
21. Petru Pitea
22. Razvan Popescu
23. Vasile Popescu
24. George Popovici
25. Andrei Potcoava
26. Emanoil Savoiu
27. Mihai Semenov
28. Victor Surdu
29. Coloman Szabo
30. Ioan Sahinian
31. Nerva Tarnaveanu
32. Gheorghe Vaduva
33. Cezar Vasilescu
34. Dan Vintila
35. Vasile Marian


Cluj-Napoca
Bucuresti
Craiova
Arad
Bucuresti
Bacau
Cluj-Napoca
Cluj-Napoca
Bucuresti
Brasov
Bucuresti
Timisoara
Tg. Mures
Brasov
Timisoara
Ploiesti
Rm. Valcea
Constanta
Botosani
Bucuresti
Cluj-Napoca
Bucuresti
Bucuresti
Bucuresti
Craiova
Bucuresti
Bacau
Cluj-Napoca
Cluj-Napoca
Rm. Valcea
Tg. Mures
Filiasi
Bucuresti
Brasov
Bucuresti

Tematica
Aerofilatelie + tematica
Traditionala + tematica
Traditionala + istorie postala
Maximafilie
Tematica + maximafilie
Istorie postala
Tematica
Tematica + maximafilie
Tematica + istorie postala
Tematica
Istorie postala
Traditionala
Tematica + maximafilie
Traditionala + istorie postala
Istorie postala
Intreguri postale
Tematica + maximafilie
Astrofilatelie
Traditionala + istorie postala
Tematica + maximafilie
Tematica + istorie postala
Traditionala + istorie postala
Tematica + maximafilie
Tematica + maximafilie
Traditionala + istorie postala
Maximafilie
Maximafilie
Tematica
Tematica
Istorie postala + maximafilie
Istorie postala + maximafilie
Tematica
Maximafilie
Tematica
Pe domenii: Traditionala (8)
Istorie postala (12)
Aerofilatelie (1)
Astrofilatelie (1)
Intreguri postale (1)
Tematica (19)
Maximafilie (13)

MEMBRII DE JURIU TREAPTA II (expozitii interjudetene)
1. Alexandru Achimescu
2. Cornel Alexandrescu
3. Stefan Ardeleanu
4. Florin Bobescu
5. V. Boceanu
6. Constantin Branduse
7. Ioan Catana
8. Alexandru Cadariu
9. Mihai Ceuca
10. Coriolan Chiriches
11. Mihai Chiroiu
12. Gheorghe Chita
13. Mihai Cimpoi
14. Mihai Cornaci
15. Gheorghe Cotolan
16. Emil Craciun
17. Alexandru Csomos
18. Mircea Doman
19. Emil Gheorghita
20. Iosif Gherca
21. Cristian Grigorescu
22. Ionel Grigorescu
23. Victor Iordache
24. Adrian Matache
25. Teodor Melnic
26. Stefan Morvay
27. Mircea Muresan
28. Victor Pavalache
29. Nicolae Pitea
30. Gheorghe Pitigoi
31. Johann Platzner
32. Nicolae Salade
33. Mina Stratila
34. Dan Terzi
35. Ion Traistaru
36. Nelu Vasile
37. Paul Vasile
38. Stefan Vermesan

Bacau
Tg. Jiu
Slatina
Slatina
Cluj-Napoca
Resita
Bacau
Alba Iulia
Bacau
Botosani
Bucuresti
Campulung
Botosani
Botosani
Bucuresti
Sibiu
Cluj-Napoca
Bucuresti
Craiova
Brasov
Craiova
Calarasi
Brasov
Craiova
Bucuresti
Cluj-Napoca
Cluj-Napoca
Pitesti
Cluj-Napoca
Rm. Valcea
Tg. Jiu
Sibiu
Barlad
Galati
Craiova
Tg. Jiu
Resita
Bistrita
Istorie postala
Maximafilie
Maximafilie
Maximafilie
Tematica
Traditionala
Istorie postala + intreguri postale + maximafilie
Maximafilie
Intreguri postale
Maximafilie
Tematica
Tematica
Maximafilie
Maximafilie
Tematica
Maximafilie
Tematica
Maximafilie + tineret
Tematica
Tematica
Intreguri postale
Tematica
Aerofilatelie
Maximafilie
Tematica
Tematica
Tematica
Tematica
Tematica
Maximafilie
Istorie postala
Maximafilie
Maximafilie
Tematica
Traditionala
Maximafilie
Tematica
Maximafilie
Pe domenii: Traditionala (3)
Istorie postala (3)
Aerofilatelie (1)
Intreguri postale (3)
Tematica (16)
Maximafilie (16)
Tineret (1)
 
   
   
   
   
Home
Prezentare-F.F.R.
Manifestari
Media-presa
Info-utile
E-mail